Dovolená v Boca Chica

Sponzorované odkazy:

Boca Chica je přímořské letovisko, které se nachází blízko hlavního města, a tak sem rodiny s dětmi bydlící v Santo Domingu směřují na víkendy. Pláže jsou fantastické a velmi vhodné pro děti. Terén v moři se pomalu svažuje a nejsou tu žádná nepříjemná podmořská překvapení. Zejména o víkendech je v Boca Chica rušno, kdy tu jsou stánky s občerstvením. Klidnější je to během týdne, kdy si návštěvu asi užijete více.

Boca Chica nabízí klidnou mořskou lagunu, vhodnou zejména pro rodiny s dětmi. Letovisko má ideální polohu pro podnikání výletů do okolí, do přírody a za nočním životem. Vzhledem k blízkosti hlavního města je toto letovisko ideálním výchozím místem k poznání ostrova a místních obyvatel. Blízký ostrov Saona je přírodní rezervací a potápění v jeho okolí je skutečným zážitkem.

Na místě je spousta luxusních hotelových resortů, které se o vás rádi postarají po celý den. 8-10ti denní dovolená vás přijde od 30.000 do 60.000 Kč na osobu v tří až pěti hvězdičkovém hotely s All Inclusive. Nabídka služeb poskytovaná hotely je velice široká. Místem, na němž budete trávit svůj volný čas, tak může být písečná pláž, restaurace, bar, sauna, tenisové kurty nebo třeba posilovna.

Stinnou stránkou lokality je prostituce, kterou se úřady snaží řešit, doposud ale bezvýsledně.

Čeští občané nepotřebují ke vstupu na dobu nepřesahující 90 dnů víza.
Při vstupu je nutno zakoupit turistickou kartu (Tarjeta de Turismo) v ceně 10,- USD na některém z konzulátů Dominikánské republiky nebo přímo na letišti Las Américas v Santo Domingu.

Sponzorované odkazy:Zkuste i jiné destinace...

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *